Szafy Garderoby

Szafy na wymiar

Szafy garderoby na wymiar Warszawa

Niezależnie od tego jaką mamy przestrzeń, jak trudne i wymagające do pracy pomieszczenie – szafa, komoda, czy garderoba wszędzie będzie cieszyć się powodzeniem. Idealnie nadaje się do dużego domu, małego mieszkania, do praktycznie zaprojektowanego biura, sklepu i każdej innej powierzchni użytkowej. Realizując Państwa zamówienia, na każdym etapie prac szukamy najlepszych i najdogodniejszych pomysłów. Dokonujemy pomiaru, tworzymy wizualizację, realizujemy zamówienie i montujemy gotowy produkt. Dbamy o to, aby nasze prace cieszyły oko oraz były funkcjonalne i praktyczne w użytkowaniu.

BEZPŁATNY POMIAR, WYCENA I FACHOWE DORADZTWO

Zabudowania w przestrzeni

Zabudowa w przestrzeni to niezwykłe dobre rozwiązanie do zastosowania w każdym niemal użytkowym miejscu. Nie kupujemy gotowych, sztampowych rozwiązań, które muszą wpasować się w daną wnękę, na daną ścianę, w konkretnym pomieszczeniu. Stawiamy na zabudowy, które zostaną indywidualnie dostosowane do nas, do naszych potrzeb i przede wszystkim do miejsc, w których będą się znajdować. Tworzymy projekt, realizujemy zamówienie i tak powstaje mebel, który pasuje doskonale w dane miejsce.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Rodzaje mebli do przechowywania:

Wykonując meble, w których mieścić się będą wszelkie najpotrzebniejsze Państwu rzeczy, należy odpowiednio je dostosować do miejsca, w którym będą wykorzystywane. My polecając Państwu szafy, komody oraz garderoby chcemy, aby spełniały one swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe. Garderoba dla osób mających wolną przestrzeń w domu, pakowna szafa do zastosowania tam, gdzie mamy mało miejsca, komoda będąca rozwiązaniem w biurze, w przedpokoju, czy sypialni. To Państwo decydują, jaki rodzaj mebli będzie w danym miejscu najlepszym rozwiązaniem.

PROJEKT I WIZUALIZACJA W CENIE

Polecamy między innymi:

  • Szafy

Projektując szafy należy skupić się na wszelkich najważniejszych aspektach. Głębokość szafy- inna dla wiszących poprzecznie kurtek, inna dla sukni, marynarek, czy koszul, jeszcze inna dla układania ubrań jedno, na drugim. Do tego kilka centymetrów na drzwi, czy to przesuwne, czy klasyczne. Ponadto powinna być pojemna i funkcjonalna oraz zajmować możliwie jak najmniej miejsca.

TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS

  • Garderoby

Garderoby dla wymagających i niezależnych kobiet, dla eleganckich mężczyzn i rodzin z dużą ilością cudownych dzieci. Miejsce przeznaczone na garderobę należy odpowiednio wymierzyć tak, aby pasowało do danego pomieszczenia, a przy tym było praktycznym rozwiązaniem, idealnie spełniającym Państwa potrzeby. Część miejsca możemy wykorzystać na systemy do dogodnego przechowywania ubrań tworząc kosze, carga i różnorodne szuflady.

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

  • Komody

Każdy z nas może wykorzystać swoją komodę w zupełnie innym celu. Dla jednych będzie to duży i pakowny mebel na zabawki dla dzieci, dla innych rozwiązanie dla dużej ilości ubrań, dla jeszcze innych miejsce na bieliznę, dokumenty, czy jako szafka na buty w przedpokoju.

KONKURENCYJNE CENY

Dlaczego szafy, garderoby i komody firmy Castanea?

Bo meble te, to najwyższa jakość produkcji, dbałość o wykonanie, spełnienie potrzeb klientów. Wszystko robione na zamówienie, wykonane tak, jak życzy sobie tego klient. To nie gotowy produkt, którzy trzeba dopasować do danej powierzchni, do danego pomieszczenia, ale meble, które same będą do niego dostosowane.

Stworzyć przestrzeń ergonomiczną, wydajną oraz funkcjonalną, a przy tym piękną i doskonale wpasowującą się w styl naszego domu, biura, gabinetu, lady recepcyjne, czy sklepu to nie lada wyzwanie.
Castanea- funkcjonalność i styl to firma, która jest w stanie dać wszystko, co tylko jest Państwa marzeniem. Bo nawet najtrudniejsze zadanie, możliwe jest do wykonania. Jesteśmy w stanie to Państwu zagwarantować.

 ZAPRASZAMY CASTANEA

kontakt

Kategorie

Szybki kontakt

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: Pokaż numer

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.