Nowoczesne meble kuchenne

Nowoczesna kuchnia na wymiar i zamówienie

Meble kuchenne Castanea

Nowoczesne meble kuchenne Castanea to rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie klienta. To meble kuchenne na wymiar dostosowane do potrzeb zamawiających. W końcu to meble, które mają duszę i których jakość sprawia, że piękna i funkcjonalna kuchnia na wymiar może stać się nie tylko wytworem naszej wyobraźni, co spełnieniem naszych najskrytszych marzeń. Wiele lat pracy pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, jakim dziś chcielibyśmy się z Państwem podzielić. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Kuchnia to dla większości osób serce domu, w którym spotyka się cała rodzina na smaczny posiłek i rozmowy. Dlatego chcąc stworzyć w niej miłą i przytulną atmosferę, powinniśmy w pierwszej kolejności zadbać o jej wystrój. Jeśli chcesz, aby Twoja kuchnia była nie tylko funkcjonalna, ale też stylowo i atrakcyjnie wyglądała, warto sięgnąć po nowoczesne meble kuchenne. Zaleca się ustawić je zgodnie z zasadą trójkąta. Jest to takie rozplanowanie kuchni, by była w 100% funkcjonalna i spełniała swoje zadania na najwyższym poziomie. W takim układzie aranżacji kuchni, wierzchołek składa się z lodówki, kuchenki i zlewozmywaka, co ułatwia mieszkańcom mobilność i przygotowywanie codziennych posiłków. Jeśli poszukujesz nowoczesnych mebli do kuchni w Warszawie, to dobrze trafiłeś! Dysponujemy niekonwencjonalnymi meblami na zamówienie do kuchni, które stworzą funkcjonalną całość, a dzięki temu ułatwią utrzymanie kuchni w czystości. Tworząc meble kuchenne mamy na względzie potrzeby i preferencje naszych klientów. Oferujemy im całą gamę różnych rodzajów nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar. Proponujemy zabudowę wysoką i niską, fronty lakierowane (mat, połysk, półmat, półpołysk, a także różne rodzaje uchwytów, odpowiedni dobór zawiasów, szyb, oraz innych funkcjonalnych akcesoriów). Gwarantujemy wszystko to, co jest istotne, by kuchnia była funkcjonalna i stanowiła miejsce, z którego nie chce się wychodzić. Dzięki nowoczesnym meblom Castenea, możesz zaaranżować swoją kuchnię w stylu nowoczesnym i stworzyć niekonwencjonalny i stylowy design. Nasze meble kuchenne charakteryzują się wyjątkową i oryginalną stylistyką, konkurencyjnymi cenami i najwyższą jakością wykonania i materiałów. Podchodzimy z pasją do naszej pracy, dlatego nasze realizacje są niezwykle przemyślane, cechują się niezawodnością i profesjonalizmem. Jesteśmy otwarci na życzenia i preferencje naszych klientów, dzięki czemu nieustannie udoskonalamy nasze meble kuchenne. To wszystko sprawia, że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i stale rosnącą popularnością. Nasze nowoczesne meble projektowane są tak, by tworzyły one przytulny klimat i miłą atmosferę we wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mebli Castenea i skorzystania z niej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie.

Nic więc dziwnego, że tak wiele wagi przywiązujemy do tego, jak kuchnia ma wyglądać. Liczy się dla nas zarówno funkcjonalność, użyteczność, wygoda, ale również design, odpowiednie połączenia kolorów, światła i niebanalnych wykończeń. Czy możemy osiągnąć to wszystko, łącząc jeden projekt i jedno wykonanie? Oczywiście, że tak!

BEZPŁATNY POMIAR, WYCENA I FACHOWE DORADZTWO

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

PROJEKT I WIZUALIZACJA W CENIE

TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

Nowoczesne kuchnie na zamówienie w różnych formach

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie – wymiar w formie laboratorium, gdzie wszystko tworzy tak uporządkowaną całość, by łatwo można było w niej dbać o ład i porządek. Barek w kuchni, który dobrze zrobiony, może idealnie zastąpić stół. Wyspa kuchenna, będąca swoistą całością, zapewniająca funkcjonalność pomieszczeniu, ale i będąca nowoczesną koncepcją piękna w kuchennej przestrzeni. Cargo czy magic corner zastosowany w narożnych szafkach. Państwa życzenie jest dla nas rozkazem. Jesteśmy w stanie stworzyć każdego rodzaju kuchnie na wymiar, takie, które przez wiele, długich lat, idealnie będą spełniać swoje zadania i role.

 

  Oferując meble kuchenne Castanea, dajemy Państwu możliwość wykończenia przestrzeni najlepiej, jak tylko to możliwe. Kuchnie na wymiar naszej produkcji to radość dla oka i przyjemność dla serca. Bo czyż można mieć taką kuchnię jak ze snów? Można, jeśli postawią Państwo na firmę Castanea- jakość i styl w każdym tego słowa znaczeniu.

 ZAPRASZAMY CASTANEA

producent mebli kuchennych Warszawa – kontakt

Kategorie

Szybki kontakt

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: Pokaż numer

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.