Meble Kuchenne

Nowoczesna kuchnia na wymiar i zamówienie

Kuchnie na zamówienie Warszawa

Nowoczesne meble kuchenne Castanea to rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie klienta. To meble kuchenne na wymiar dostosowane do potrzeb zamawiających. W końcu to meble, które mają duszę i których jakość sprawia, że piękna i funkcjonalna kuchnia na wymiar może stać się nie tylko wytworem naszej wyobraźni, co spełnieniem naszych najskrytszych marzeń. Wiele lat pracy pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, jakim dziś chcielibyśmy się z Państwem podzielić. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Meble kuchenne do zabudowy Castanea

Nic więc dziwnego, że tak wiele wagi przywiązujemy do tego, jak kuchnia ma wyglądać. Liczy się dla nas zarówno funkcjonalność, użyteczność, wygoda, ale również design, odpowiednie połączenia kolorów, światła i niebanalnych wykończeń. Czy możemy osiągnąć to wszystko, łącząc jeden projekt i jedno wykonanie? Oczywiście, że tak!

 

BEZPŁATNY POMIAR, WYCENA I FACHOWE DORADZTWO

Dobrze zrobione i funkcjonalne kuchnie na wymiar

Tworząc meble kuchenne na zamówienie, opieramy nasz system pracy na zasadzie trójkąta. Cóż to takiego? To tak rozplanowana kuchnia, która spełnia idealnie swoje zadania. Tworząc trójkąt roboczy, w którym wierzchołkami są lodówka, zlewozmywak i kuchenka, osiągniemy tak urządzoną kuchnię, że poruszanie się w niej i gotowanie będzie przyjemnością o jakiej tylko moglibyśmy sobie pomarzyć. Łączymy wspólne pomysły i wizje, tworzymy aranżacje, które w pełni są w stanie oddać to, czego Państwo od nasz oczekują.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Nowoczesne kuchnie na zamówienie w różnych formach

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie – wymiar w formie laboratorium, gdzie wszystko tworzy tak uporządkowaną całość, by łatwo można było w niej dbać o ład i porządek. Barek w kuchni, który dobrze zrobiony, może idealnie zastąpić stół. Wyspa kuchenna, będąca swoistą całością, zapewniająca funkcjonalność pomieszczeniu, ale i będąca nowoczesną koncepcją piękna w kuchennej przestrzeni. Cargo czy magic corner zastosowany w narożnych szafkach. Państwa życzenie jest dla nas rozkazem. Jesteśmy w stanie stworzyć każdego rodzaju kuchnie na wymiar, takie, które przez wiele, długich lat, idealnie będą spełniać swoje zadania i role.

PROJEKT I WIZUALIZACJA W CENIE

Rodzaje mebli kuchennych na zamówienie

Na Państwa życzenie oferujemy różne rodzaje mebli kuchennych na wymiar, zaprojektowanych i stworzonych tak, by zapewnić Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań. Zabudowa wysoka lub niska, fronty lakierowane: połysk, mat, półpołysk i półmat, różne rodzaje uchwytów, dobór zawiasów, szyb i innych dodatków. Jednym zdaniem – wszystko, co ważne, by kuchnia była doskonała.

Meble kuchenne Salon Warszawa - Meblecastanea

TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS

Polecamy między innymi:

  • Kuchnie nowoczesne

Nowoczesne kuchnie na wymiar, które nadają pomieszczeniu świeżości, jakości i designu, który dla wielu stanowi wartość priorytetową. Zazwyczaj minimalistyczne, proste w swojej formie, ale bogate w treści. Jedno spojrzenie i wiemy, że stworzone zostały tylko dla nas.

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

  • Kuchnie klasyczne

Kuchnie na wymiar, które cenią sobie osoby stawiające na elegancję, bogactwo, styl czy ponadczasową formę piękna. Z reguły pełne zdobień, dodatków i takich rozwiązań, które sprawiają, że takie kuchnie nadają pomieszczeniom klimat i staromodny look.

KONKURENCYJNE CENY

Dlaczego meble kuchenne firmy Castanea?

Bo nasza firma stawia na kuchnie, które w swoim wymiarze znaczą coś więcej, niż tylko meble kuchenne na zamówienie. Nasze realizacje to przemyślane rozwiązania, niezawodna jakość produktów i usług, fachowe doradztwo na każdym etapie działań. Podejmując z nami współpracę, jesteśmy do Państwa dyspozycji od samego początku. Na nasze meble kuchenne na wymiar dajemy dożywotnią gwarancję, tak, aby mogli Państwo być spokojni o produkt, w jaki zainwestowali pieniądze. Współpraca z nami to najlepszy wybór, jeśli zależy Państwu na szybkim czasie realizacji.

 

  Oferując meble kuchenne Castanea, dajemy Państwu możliwość wykończenia przestrzeni najlepiej, jak tylko to możliwe. Kuchnie na wymiar naszej produkcji to radość dla oka i przyjemność dla serca. Bo czyż można mieć taką kuchnię jak ze snów? Można, jeśli postawią Państwo na firmę Castanea- jakość i styl w każdym tego słowa znaczeniu.

 ZAPRASZAMY CASTANEA

producent mebli kuchennych Warszawa – kontakt

Kategorie

Szybki kontakt

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: Pokaż numer

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.