Meble kuchenne na zamówienie

Nowoczesna kuchnia na wymiar i zamówienie

Meble kuchenne Castanea – tworzone na zamówienie

Meble kuchenne Castanea to rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie klienta. To meble kuchenne na wymiar dostosowane do potrzeb zamawiających. W końcu to meble, które mają duszę i których jakość sprawia, że piękna i funkcjonalna kuchnia na wymiar może stać się nie tylko wytworem naszej wyobraźni, co spełnieniem naszych najskrytszych marzeń. Wiele lat pracy pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, jakim dziś chcielibyśmy się z Państwem podzielić. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych mebli na zamówienie do kuchni w Warszawie? Świetnie trafiłeś! Dysponujemy meblami kuchennymi na wymiar, dostosowanymi do potrzeb i preferencji osób zamawiających. Tworzymy je na indywidualne zamówienie klienta. Gwarantujemy meble wysokiej jakości wykonania, użyteczności, a także najlepszych trwałych materiałów. Przygotowując meble kuchenne na zamówienie, opieramy nasz system pracy na zasadzie trójkąta. Co to oznacza? To taki sposób rozplanowania kuchni, by była ona funkcjonalna w 100% i spełniała swoje zadania na najwyższym poziomie. Wierzchołek takiego trójkąta składa się z lodówki, kuchenki i zlewozmywaka, które ułożone są tak, by ułatwić użytkownikom mobilność i przygotowywanie codziennych posiłków. Meble kuchenne na zamówienie, które oferujemy, mają takie parametry, które pozwalają na łatwe utrzymanie kuchni w czystości. Tworzą one funkcjonalną i uporządkowaną całość, przy jednoczesnym zachowaniu niebanalnego designu i odpowiedniego połączenia kolorów. Dysponujemy zabudową wysoką lub niską, frontami lakierowanymi: mat, połysk, półmat, półpołysk, a także różne rodzaje uchwytów, odpowiedni dobór zawiasów, szyb oraz innych praktycznych akcesoriów. Meble na zamówienie Castenea to wszystko, co jest istotne, by kuchnia była użyteczna i była miejscem w domu, z którego nie będzie się chciało wychodzić. Nasze meble pomogą Ci urządzić swoją kuchnię w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym. Jeśli lubisz niekonwencjonalny design i stylowe rozwiązania to kuchnia nowoczesna jest dla Ciebie! Jeśli jednak wolisz klasykę, elegancję i uniwersalność, powinieneś urządzić swoją kuchnię w stylu tradycyjnym, klasycznym. Meble kuchenne na zamówienie Castenea to niebanalna stylistyka i konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość wykonania. Tworzymy przemyślane realizacje, które cechują się trwałymi materiałami i ogromną niezawodnością. Jesteśmy otwarci na naszych klientów, ich preferencje i potrzeby. To wszystko sprawia, że wciąż ulepszamy nasze usługi i produkty. Nasze meble cieszą się stałym zainteresowaniem nowych klientów i dużą popularnością. Nasza firma kieruje się dewizą, że kuchnia stanowi serce domu – to tutaj przygotowujemy wspólne posiłki, spędzamy czas z rodziną, rozmawiamy. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasze meble tworzyły przytulny klimat i miłą, rodzinną atmosferę w pomieszczeniu.

Nic więc dziwnego, że tak wiele wagi przywiązujemy do tego, jak kuchnia ma wyglądać. Liczy się dla nas zarówno funkcjonalność, użyteczność, wygoda, ale również design, odpowiednie połączenia kolorów, światła i niebanalnych wykończeń. Czy możemy osiągnąć to wszystko, łącząc jeden projekt i jedno wykonanie? Oczywiście, że tak!

BEZPŁATNY POMIAR, WYCENA I FACHOWE DORADZTWO

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

PROJEKT I WIZUALIZACJA W CENIE

TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

 

  Oferując meble kuchenne Castanea, dajemy Państwu możliwość wykończenia przestrzeni najlepiej, jak tylko to możliwe. Kuchnie na wymiar naszej produkcji to radość dla oka i przyjemność dla serca. Bo czyż można mieć taką kuchnię jak ze snów? Można, jeśli postawią Państwo na firmę Castanea- jakość i styl w każdym tego słowa znaczeniu.

 ZAPRASZAMY CASTANEA

producent mebli kuchennych Warszawa – kontakt

Kategorie

Szybki kontakt

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: Pokaż numer

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.