Meble dziecięce

green children room

Połączyć bezpieczeństwo naszego dziecka w jego pokoju, z pięknem i czarem, jak ze snów i marzeń. Postawić na funkcjonalność, wygodę i praktyczne zastosowanie każdego kąta dziecięcej przestrzeni. Zadanie z pewnością niełatwe, ale możliwe do wykonania, jeśli meble dziecięce tworzone są przez firmę Castanea. Zapewniamy bezpłatny pomiar, wizualizujemy przestrzeń, dokonujemy montażu. Wykonując meble do pokojów dziecięcych, wkładamy całe serce i całą duszę, tak, by wszystko było idealne, nadzwyczajne i piękne.

BEZPŁATNY POMIAR, WYCENA I FACHOWE DORADZTWO

Praktyczność w pokoju dziecięcym

Pokój dziecięcy oprócz tego, że musi być kolorowy, odpowiednio wyposażony, pełen zabawek i drobiazgów, to musi przede wszystkim być praktyczny. Tworząc meble dziecięce na wymiar, dbamy więc o to, by tak właśnie było. Łóżko, biurko, meblościanka, szafki, szafy, regały- wszystko dostosowane do wzrostu dziecka, jego temperamentu i wieku. Proponujemy rozwiązania pozwalające dziecku na samodzielność, na każdym etapie jego rozwoju. Bo meble dla dzieci naszego autorstwa to piękno, nowoczesność, jakość oraz praktyczność.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Rodzaje mebli dziecięcych

Tworzymy meble dziecięce, z których można wyczarować prawdziwe królestwo. W pokoju dziecka nie ma mowy o nudzie. Wszystko musi być stworzone z fantazją, pomysłowością i gustem. Dzieci są najbardziej wymagającymi klientami, a my jesteśmy gotowi sprostać ich oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom.

PROJEKT I WIZUALIZACJA W CENIE

Polecamy między innymi:

  • Łóżka

Miejsce odpoczynku, relaksu, wyciszenia. Łóżko piętrowe, łóżko w kształcie statku pirackiego, czy wozu królewny śnieżki. Ta przestrzeń, w której dziecko będzie odpoczywać i spać, musi być wygodna, piękna i stworzona tak, by przyniosła prawdziwie bajeczne i cudowne sny.

TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS

  • Biurka

Miejsce do odrabiania lekcji, niezwykle ważne w każdym pokoju dziecka. Komputer na biurku, dobre oświetlenie do wykonywania prac domowych, idealnie wkomponowane w całość szafki i szuflady, dzięki którym wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki.

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

  • Szafy i komody

Miejsce do gromadzenia osobistych rzeczy, a w nim szafy, jak również i komody, które stanowią ważną część pokoju dziecka. W nich mogą mieścić się ubrania, bielizna, książki, zabawki i wszelkie inne przedmioty, które każde dziecko w swoim pokoju posiada. Tworząc meble dla dzieci robimy wszystko, by przy wykorzystaniu, jak najmniejszej przestrzeni wygospodarować, jak najwięcej użytkowego miejsca.

KONKURENCYJNE CENY

  • Kąciki zabaw

A na sam koniec to, co dzieci kochają najbardziej- miejsce zabaw, gdzie liczy się prawdziwe szaleństwo. Z naszą pomocą powstać mogą różnego rodzaju mebelki i dodatki, które ułatwią dzieciom i zabawę i utrzymanie pokoju w nienagannym porządku.

Dlaczego meble dziecięce firmy Castanea?

Bo są jedyne w swoim rodzaju. Indywidualnie wykonane na życzenie rodziców i ich ukochanych dzieci. Każdy projekt jest inny, każdy przemyślany tak, by dziecko czuło się w nim bezpiecznie i szczęśliwie. Dzieciństwo to cudowny, beztroski czas. To zabawa, nauka, niezwykle chwile, a potem wspomnienia, które pozostaną z nami na zawsze. Dajmy dziecku więc pokój, dzięki któremu zawsze w myślach będzie wracało do miejsca, w którym było najszczęśliwsze na świecie.

 

Jeśli chcą Państwo stworzyć swoim najdroższym pociechom przestrzeń, o jakiej wcześniej tylko marzyły, zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy zadowolenie i pełną satysfakcję. Najwyższa jakość produktów, dbałość o detale i szczegóły. Z naszą pomocą możemy stworzyć Państwa pociechom prawdziwe królestwo.

 ZAPRASZAMY CASTANEA

 kontakt

Kategorie

Szybki kontakt

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: Pokaż numer

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.