Meble biurowe

Lady recepcyjne Warszawa

Meble gabinetowe | Meble konferencyjne | Lady recepcyjne

Biuro to reprezentatywna część każdej firmy. To nie tylko cztery ściany, w których mija każdy dzień, w którym toczy się szara rzeczywistość naszego biznesowego życia. Biuro, to miejsce pracy naszych pracowników, to wielogodzinne zebrania w sali konferencyjnej, to w końcu spotkania z naszymi klientami i kontrahentami. Biuro to cudowny klimat, niepowtarzalna atmosfera, przyjazne miejsce i przestrzeń, z której możemy być dumni. Nasza firma oferując Państwu meble biurowe Castanea, wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dając możliwość stworzenia takiego biura, jakie można sobie tylko wymarzyć.

BEZPŁATNY POMIAR, WYCENA I FACHOWE DORADZTWO

Rodzaje mebli biurowych

Tworząc biuro, wybór mebli to podstawa. Oczywiście wiele zależy od tego, jakie pomieszczenie, chcemy w danej chwili zaaranżować. My pragniemy zapewnić Państwu takie rozwiązania i dać tak szeroką gamę produktów, by każde miejsce idealnie spełniło swoje zadania.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Polecamy między innymi:

  • Lady recepcyjne

Recepcja to główne miejsce każdego biura. Tak niebywale ważne jest więc odpowiednie jej zaaranżowanie. Lady wykonane z drewna, z metalu lub szkła, w pełnej gamie kolorów i wzorów. Lady, które łączy styl, jakość, wygoda i komfort użytku, a do tego piękno, które sprawi, że recepcje będą reprezentatywnymi miejscami Państwa doskonale urządzonych biur.

PROJEKT I WIZUALIZACJA W CENIE

  • Meble gabinetowe

Wyposażając gabinet, niezwykle ważnym elementem jest wygoda, ergonomia i funkcjonalność takiego pomieszczenia. Stawiając na nasze meble gabinetowe wykonywane na indywidualne zamówienie, to wszystko można osiągnąć. Reprezentatywne biurka, funkcjonalne komody i szafy, specjalnie wykonane witryny, stoły i inne wykończenia. Dowolna stylistyka, pełen komfort pracy, wszystko dostosowane do wymiarów pomieszczenia, do oświetlenia i tego, jaką dany gabinet będzie spełniał rolę.

TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS

  • Meble pracownicze

Meble pracownicze to bardzo ważny element każdego miejsca pracy. Spędzanie przy biurku wielu godzin, ma zapewnić wydajność i sukces, a osiągnąć to można wyłącznie dzięki odpowiednio przygotowanemu stanowisku pracy. Z naszą pomocą, wypełnimy przestrzeń każdego lokalu w takie meble pracownicze, które bez wątpienia doskonale spełnią swoje zadania.

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

  • Meble konferencyjne

Sala konferencyjna to serce każdego biura. Tam odbywają się zebrania z pracownikami, tam mają miejsce ważne spotkania z klientami i kontrahentami, tam ważą się losy większości przedsięwzięć, kontraktów, zleceń. Tak niebywale ważnym jest wypełnienie tego miejsca meblami, które pozwolą nadać mu odpowiedni design, ułatwią komunikację i obsługę sprzętów IT. Sprawią, że takie miejsce będzie tętnić życiem, a każda spędzona w nim godzina, zapewni sukces, o jakim każdy z przedsiębiorców, bez wątpienia marzy.

KONKURENCYJNE CENY

Dlaczego meble biurowe na wymiar firmy Castanea?

Nie sztuką jest stworzyć tradycyjne meble biurowe, które niczym szczególnym się nie wyróżniają. Sztuką jest stworzyć takie meble, które nadadzą wnętrzu klimat, przyciągną klientów, które ukażą nasz profesjonalizm. Nasze meble do biur łączą w sobie wszystkie te elementy. Łatwe w utrzymaniu, zaprojektowane tak, by stworzyć udogodnienia dla urządzeń IT, mające indywidualny styl i klasę. Nowoczesność, prostota, ciekawy design? A może elegancja i bogactwo? Wszystko stworzone tak, by dać Państwu 100% zadowolenia i pełnej satysfakcji.

 

Jeśli my zaprojektujemy, zaaranżujemy i wykonamy Państwa przestrzeń biurową, z całą pewnością będzie ona miejscem idealnym, doskonałym i trafionym w samą dziesiątkę. Państwo dają nam przestrzeń, my wyczarowujemy z niej biuro, w którym sukces będzie tylko kwestią czasu.

ZAPRASZAMY CASTANEA

kontakt

Kategorie

Szybki kontakt

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: Pokaż numer

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.