Kuchnia jest specyficzny pomieszczeniem i z tego względu wymaga wyjątkowego potraktowania. By wyglądała dobrze oraz spełniała wszystkie praktyczne funkcje należy dobrać do niej odpowiednie meble. W tej roli najlepiej sprawdzają się meble produkowane na zamówienie, dzięki którym można dobrać odpowiedni rozmiar mebli a jednocześnie zabudować poszczególne sprzęty AGD. To bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie dla każdej kuchni.

Kuchnia na wymiar – sposób na kuchnię marzeń

Projektując kuchnie należy się skupić na kilku aspektach. Najważniejsza jest funkcjonalność oraz jakość wykonania. Marka Meble Castanea zapewnia klientowi podejście indywidualne, które zapewnia dostosowanie pomieszczenia do jego potrzeb i oczekiwań. Stworzenie projektu na zamówienie klienta jest odpowiedzią na zmieniające się gusta oraz na zróżnicowane wymagania wiążące się z jakością mebli. Jeżeli chodzi o meble kuchenne na wymiar opinie są mocno podzielone. Wiele osób uważa, że jest to kłopotliwe i realizacja projektu trwa długo i wymaga licznych przygotować jak mierzenie, wykonanie wizualizacji itp. To prawda zabiera to trochę czasu, ale nie jest to czas, który opóźnia wykończenie domu lub mieszkania. Jednak z drugiej strony takiego rodzaju meble to zapewnienie wysokiego poziomu komfortu i dopasowaniu mebli do indywidualnych potrzeb klienta przy wysokiej jakości obsługi oraz gwarancja satysfakcji po zakończeniu projektu.

Zalety kuchni na zamówienie

Jeżeli marzy nam się własna kuchnia na wymiar opinie osób, które już zdecydowały się na takie rozwiązanie mogą nas zachęcić do podjęcia tej decyzji. Po pierwsze w ofercie firmy znajdują się wszystkie punkty, które mają na celu stworzenie kuchni idealnej:

  • pomiar pomieszczenia w celu stworzenia projektu odbywa się bezpłatnie,
  • bezpłatne fachowe doradztwo,
  • bezpłatna wizualizacja projektu,
  • dożywotnia gwarancja na wykonane meble,
  • wysoka jakość materiałów,
  • wysoka jakość wykonania mebli.

Bardzo często się zdarza, że klient nie jest zorientowany co może się sprawdzić, a co będzie niekorzystnym rozwiązaniem w jego kuchni. Wówczas specjalistyczna rada jest jak znalazł. Inne usługi związane z tworzeniem i realizacją projektu jak wizualizacja oraz montaż także są wliczone w cenę. W związku z wysoką jakością mebli, wykonanych z najlepszych materiałów, objęte są one dożywotnią gwarancją.

Wstęp do kuchni marzeń

By stworzyć kuchnię spełniającą oczekiwania należy zacząć od jej zaprojektowania. W związku z tym zapraszamy do kontaktu z naszym biurem znajdującym się w Warszawie. Podczas rozmowy najłatwiej jest sprecyzować swoje oczekiwania. Ponadto jesteśmy także w stanie udzielić Państwu wielu wartościowych rad na bieżąco podczas rozmowy. To też dobry pomysł na rozwianie wątpliwości, gdyż wpisując w pierwszą lepszą wyszukiwarkę „kuchnie na zamówienie opinie” można zderzyć się z natłokiem różnych subiektywnych opinii, kompletnie niezwiązanych z konkretnym producentem. Dzięki rozmowie z projektantem można pozbyć się obaw, które nabyliśmy podczas czytania opinii w internecie lub rozmów ze znajomymi. Doradzamy także w kwestii materiałów, wykończenia mebli oraz doboru kolorystyki. Decyzję ułatwia bezpłatna wizualizacja. Otwartość na klienta, jakość oraz innowacyjność z pewnością pomogą w stworzeniu idealnej kuchni.

DSC_6687

Firma, która całkowicie spełniła nasze oczekiwania. Stworzyliśmy sypialnię, ale całkowicie zapomnieliśmy w niej o pojemnej szafie, w której moglibyśmy zmieścić naszą garderobę i drobne rzeczy. Decydując się z polecenia na firmę Castanea, otrzymaliśmy trzy projekty szaf. Wybraliśmy jeden, dokonując bez żadnego problemu kilku, drobnych zmian. Podpisaliśmy umowę i oczekiwaliśmy z niecierpliwością na montaż szafy w naszej sypialni. Pracownicy firmy Castanea wykonali pracę na medal. Szybko, z dbałością o porządek, bez jakichkolwiek problemów. Z czystym sercem możemy polecić tę firmę, bowiem jeśli chcemy otrzymać dobry produkt za rozsądną cenę, z pewnością z tym wykonawcą uda nam się to dostać. Polecam!

Wanda i Marek Leszo
kuchKP1

Zleciłem firmie Castanea wykonanie zabudowy kuchennej w kształcie litery L i ciągu szafek pod barkiem. Najpierw rozmawiałem z pracownikiem telefonicznie, następnie ten zjawił się u mnie w domu, by dokonać stosownych pomiarów i zebrać niezbędne informacje. W kilka dni otrzymałem projekt, w którym wprowadziłem kilka zmian, na jakich mi i mojej żonie zależało. W niespełna miesiąc po podpisaniu umowy, gotowa kuchnia stała w moim domu. Polecam bardzo serdecznie. Ten, kto wybierze tą firmę, na pewno będzie zadowolony z jakości produktu i szybkości wykonanych prac.

Piotr Mazur
Nowoczesna kuchnia na wymiar i zamówienie

Ze względu na stosunkowo trudny układ mojego mieszkania, szukałam długi czas projektów w sieci, które pozwoliłyby mi stworzyć idealną kuchnię, taką, jaką sobie wymarzyłam. Natrafiłam całkiem przypadkiem na stronę firmy Castanea. Zadzwoniłam, porozmawiałam, podałam szczegóły i moje wizje odnośnie kuchni. W trzy dni otrzymałam kilka ciekawych projektów. Od razu wybrałam jeden, konkretny i już wiedziałam, że będę miała taką kuchnię, jaką chciałam. Podobała mi się kolorystyka, którą zasugerowali mi pracownicy, idealnie zaplanowano rozkład szafek kuchennych. Gotowe meble przyjechały do mnie po trzech tygodniach. Pracownicy w dwa dni zamontowali szafki, podłączyli sprzęty i urządzenia. Godna polecenia firma, dlatego daję maksymalną ilość punktów za wszystko. Jakość, szybkość, kontakt i co najważniejsze- atrakcyjna cena.

Marta Szabrańska

Kategorie

Szybki kontakt

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: Pokaż numer

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.