Dane kontaktowe:

Castanea
ul. Borowikowa 13
05-462 Majdan k. Warszawy

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: 606-435-253

Meble kuchenne Castanea

Piękne, funkcjonalne, nowoczesne takie są meble kuchenne producenta mebli kuchennych na wymiar i do zabudowy – Castanea. Tworzymy je na indywidualne zamówienie klienta i dostosowujemy zamówienie do jego potrzeb. To wysokiej jakości meble, które sprawiają, że kuchnia nabiera nowego wyrazu i charakteru. Nasze meble to gwarancja wysokiej jakości wykonania, użyteczności, funkcjonalności oraz najlepszych, trwałych materiałów. Kiedy przygotowujemy meble kuchenne na zamówienie, nasz system pracy opieramy na zasadzie trójkąta. Polega to na takim rozplanowaniu kuchni, by ta była praktyczna i w 100% spełniała swoje zadania. W takim trójkącie wierzchołkami są lodówka, kuchenka i zlewozmywak – ułatwia to mieszkańcom mobilność i przygotowywanie codziennych posiłków. Nasze meble kuchenne na zamówienie mają taki wymiar, który tworzy uporządkowaną całość – pozwala to na łatwe utrzymanie kuchni w czystości.

Zgodnie z życzeniem naszych klientów oferujemy im różne rodzaje mebli kuchennych na wymiar. U nas znajdziesz zabudowę wysoką lub niską, fronty lakierowane: mat, połysk, półmat, półpołysk oraz różne rodzaje uchwytów, dobór zawiasów, szyb oraz innych funkcjonalnych dodatków. Jednym słowem wszystko to co jest ważne, by kuchnia była praktyczna i stanowiła miejsce, z którego nie chce się wychodzić. Korzystając z naszych mebli, możesz urządzić swoją kuchnię w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Nowoczesna kuchnia to niekonwencjonalny design i stylowe rozwiązania. Kuchnia klasyczna polecana jest osobom, które uwielbiają elegancję, konwencjonalność, uniwersalność i ponadczasowy ideał piękna. Meble kuchenne Castenea to intrygująca stylistyka, konkurencyjne ceny i najwyższa jakość mebli w Twoim domu. Nasze realizacje są niezwykle przemyślane, charakteryzują się niezawodnością i fachowym wykonaniem. Jesteśmy otwarci na preferencje i potrzeby naszych klientów, dzięki czemu wciąż ulepszamy nasze meble kuchenne. To sprawia, że nasze meble kuchenne cieszą się ogromnym zainteresowaniem i stale rosnącą popularnością. Szukasz funkcjonalnych mebli na wymiar? Świetnie trafiłeś! Kierujemy się zasadą, że kuchnia stanowi serce domu – to w niej przygotowujemy wspólnie posiłki, spędzamy wspólnie czas, rozmawiamy. Dlatego nasze meble projektowane są tak, by tworzyły one przytulny klimat i miłą atmosferę we wnętrzu.

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.