Płyty meblowe

logo_krono

Światowy lider na rynku materiałów drewnopochodnych, będących produktami przyjaznymi i w pełni bezpiecznymi dla środowiska. Szwajcarska Grupa Krono oferuje nam najwyższą jakość produktów, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Producent dostarczający najlepsze, innowacyjne, ekologiczne i atrakcyjne cenowo produkty z kategorii drewno.

Okucia, akcesoria meblowe

blum

Marka Blum to lider w produkcji mechanizmów otwierania drzwi, wysuwania szuflad i organizacji przestrzeni. Najlepsze systemy okuć zapewniające trwałość i solidność na wiele lat użytkowania. Produkty Blum to przede wszystkim dążenie do perfekcyjnego ruchu. Jeśli okucia i akcesoria meblowe z najwyższej półki w atrakcyjnych cenach, to tylko i wyłącznie z marką Blum.

Systemy drzwi przesuwnych

logo_laguna

Polski producent okuć meblowych i budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Firma działająca w Polsce i w trzydziestu krajach na świecie. Posiada doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowników i produkty wysokiej jakości, z których klienci z pewnością będą zadowoleni. Laguna to licząca się na rynku marka, która oferując swoje produkty, stawia na pełną ich funkcjonalność i żywotność.

Kategorie

Szybki kontakt

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: Pokaż numer

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.