Vernier Caliper Close up Scale of Measurement on a white background
BEZPŁATNY POMIAR, WYCENA I FACHOWE DORADZTWO

Podejmując z naszą firmą współpracę, oferujemy Państwu bezpłatny pomiar miejsca zabudowy, wycenę całego projektu, jak również i fachowe doradztwo na każdym etapie prac. Podpowiadamy, wspólnie tworzymy ciekawe pomysły i rozwiązania, dążymy do obopólnego zadowolenia i satysfakcji z wykonanej pracy.

Kitchen Arrangement (draw)
WIZUALIZACJA W CENIE

Nasza praca opiera się na najwyższej jakości wizualizacji. Świadcząc takie usługi mamy pewność, że klient otrzyma najwyższą jakość projektu, jak również wizualizację, która w jak najbardziej dokładny sposób odwzoruje to, jak dane meble będą wyglądały w rzeczywistości.

PArquet texture set
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Stawiamy na najwyższą jakość wykonania, bo to stanowi dla nas wartość priorytetową. Do pracy wykorzystujemy najlepsze akcesoria i płyty meblowe. Tworząc nasze zlecenia, współpracujemy ze znanymi partnerami i liderami światowymi w branży meblowej. Zawiasy, uchwyty, szuflady, solidne okucia i oczywiście płyty, które cechuje trwałość, solidność i jakość, jaka w przypadku mebli odgrywa znaczenie nadrzędne.

meble_castanea
MONTAŻ W CENIE

Oferujemy bezpłatny montaż wykonanego zlecenia. Przywożąc gotowe meble, zespół naszych pracowników oferuje pełen montaż mebli, na życzenie klienta podłączamy również urządzenia AGD i oświetlenie. Państwo zlecają, my od początku do końca wykonujemy nasze prace

Trophy cup on black
DOŻYWOTNIA GWARANCJA

I na sam koniec zapewniamy dożywotnią gwarancję naszych produktów. Jesteśmy pewni tego, z kim współpracujemy i jak wykonujemy naszą pracę. Dajemy gwarancję, bowiem mamy pewność, że nasze produkty to jakość, która przetrwa pokolenia.

Kategorie

Szybki kontakt

E-mail: meblecastanea@gmail.com

Telefon: Pokaż numer

 Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEKBUD Popiel Michał, ul. Borowikowa 13; 05-462 Majdan.