DSC_6687

Firma, która całkowicie spełniła nasze oczekiwania. Stworzyliśmy sypialnię, ale całkowicie zapomnieliśmy w niej o pojemnej szafie, w której moglibyśmy zmieścić naszą garderobę i drobne rzeczy. Decydując się z polecenia na firmę Castanea, otrzymaliśmy trzy projekty szaf. Wybraliśmy jeden, dokonując bez żadnego problemu kilku, drobnych zmian. Podpisaliśmy umowę i oczekiwaliśmy z niecierpliwością na montaż szafy w naszej sypialni. Pracownicy firmy Castanea wykonali pracę na medal. Szybko, z dbałością o porządek, bez jakichkolwiek problemów. Z czystym sercem możemy polecić tę firmę, bowiem jeśli chcemy otrzymać dobry produkt za rozsądną cenę, z pewnością z tym wykonawcą uda nam się to dostać. Polecam!

Wanda i Marek Leszo
kuchKP1

Zleciłem firmie Castanea wykonanie zabudowy kuchennej w kształcie litery L i ciągu szafek pod barkiem. Najpierw rozmawiałem z pracownikiem telefonicznie, następnie ten zjawił się u mnie w domu, by dokonać stosownych pomiarów i zebrać niezbędne informacje. W kilka dni otrzymałem projekt, w którym wprowadziłem kilka zmian, na jakich mi i mojej żonie zależało. W niespełna miesiąc po podpisaniu umowy, gotowa kuchnia stała w moim domu. Polecam bardzo serdecznie. Ten, kto wybierze tą firmę, na pewno będzie zadowolony z jakości produktu i szybkości wykonanych prac.

Piotr Mazur
szab1

Ze względu na stosunkowo trudny układ mojego mieszkania, szukałam długi czas projektów w sieci, które pozwoliłyby mi stworzyć idealną kuchnię, taką, jaką sobie wymarzyłam. Natrafiłam całkiem przypadkiem na stronę firmy Castanea. Zadzwoniłam, porozmawiałam, podałam szczegóły i moje wizje odnośnie kuchni. W trzy dni otrzymałam kilka ciekawych projektów. Od razu wybrałam jeden, konkretny i już wiedziałam, że będę miała taką kuchnię, jaką chciałam. Podobała mi się kolorystyka, którą zasugerowali mi pracownicy, idealnie zaplanowano rozkład szafek kuchennych. Gotowe meble przyjechały do mnie po trzech tygodniach. Pracownicy w dwa dni zamontowali szafki, podłączyli sprzęty i urządzenia. Godna polecenia firma, dlatego daję maksymalną ilość punktów za wszystko. Jakość, szybkość, kontakt i co najważniejsze- atrakcyjna cena.

Marta Szabrańska