Płyty meblowe

logo_krono

Światowy lider na rynku materiałów drewnopochodnych, będących produktami przyjaznymi i w pełni bezpiecznymi dla środowiska. Szwajcarska Grupa Krono oferuje nam najwyższą jakość produktów, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Producent dostarczający najlepsze, innowacyjne, ekologiczne i atrakcyjne cenowo produkty z kategorii drewno.

Okucia, akcesoria meblowe

blum

Marka Blum to lider w produkcji mechanizmów otwierania drzwi, wysuwania szuflad i organizacji przestrzeni. Najlepsze systemy okuć zapewniające trwałość i solidność na wiele lat użytkowania. Produkty Blum to przede wszystkim dążenie do perfekcyjnego ruchu. Jeśli okucia i akcesoria meblowe z najwyższej półki w atrakcyjnych cenach, to tylko i wyłącznie z marką Blum.

Systemy drzwi przesuwnych

logo_laguna

Polski producent okuć meblowych i budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Firma działająca w Polsce i w trzydziestu krajach na świecie. Posiada doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowników i produkty wysokiej jakości, z których klienci z pewnością będą zadowoleni. Laguna to licząca się na rynku marka, która oferując swoje produkty, stawia na pełną ich funkcjonalność i żywotność.