Kuchnie na wymiar i zamówienie

Doskonale zaprojektowana kuchnia jest jednym z najważniejszych elementów całego domu. Projektując dom czy przestrzeń w mieszkaniu warto zastanowić się nad własnymi potrzebami wynikającymi z korzystania z kuchni. Istnieje wiele czynników, które mogą mieć kluczowe znaczenie podczas wyboru sprzętu AGD, mebli czy całej aranżacji. Kuchnia nie bez powodu nazywana jest sercem domu. Bardzo często spędzamy tam długie godziny wraz z rodziną i przyjaciółmi. Tworząc naszą kuchnię od podstaw mamy pewność, że wykonana na zamówienie zabudowa pozwoli efektywnie wykorzystać przestrzeń.

 

Kuchnia skrojona na wymiar

Stworzenie odpowiedniej zabudowy meblowej do naszej kuchni pozwala na spełnienie wszystkich potrzeb użytkownika. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które planują remont kuchni w małych przestrzeniach. Metraż może znacząco ograniczać możliwości, które oferowane są przez producenta. W wielu przypadkach zdecydowanie się na kuchnię stworzoną na zamówienie może znacznie poprawić komfort korzystania z tego pomieszczenia. Odpowiednia szerokość szafek, idealnie dopasowana wysokość blatów i zwiększenie powierzchni do przechowywania jest kluczowa.

Projektując kuchnie od podstaw nie mamy żadnych ograniczeń, oczywiście poza metrażem. Dzięki temu z łatwością możemy dopasować meble i wyposażenie do naszych potrzeb, stylu życia i wielkości rodziny. W zależności od profesji, którą wykonujemy czy ilości urządzanych przyjęć możemy potrzebować np. większej ilości piekarników czy większej zmywarki. Każdy z takich elementów wymaga odpowiedniego dostosowania do zabudowy meblowej.

Nowoczesna kuchnia na wymiar i zamówienie

Możliwości kompozycyjne

Dobrze zaprojektowana kuchnia do zabudowy stawia przede wszystkim na wysoką jakość i efektywność. W zależności od dostępnej przestrzeni można stworzyć kuchnię w kształcie litery L czy U, dodatkowo istnieje możliwość ustawienia osobnej wyspy z blatem roboczym lub zlewem czy piekarnikiem. Możliwości są nieograniczone, a dodatkowa wysoka jakość wykonania daje szanse na korzystanie z mebli przez długie lata.

Kuchnie do zabudowy są tworzone pod indywidualne potrzeby, właśnie dlatego wiąże się z nią najlepsza jakość wykonania. Wraz z pomocą specjalistów możemy samodzielnie wybrać rodzaje materiałów i kolorystykę mebli. W zależności od preferencji dzisiejsze technologie umożliwiają tworzenie niezwykłych kształtów zarówno z naturalnego drewna, jak i kamienia. Kuchnia na zamówienie pozwala na łączenie ze sobą różnej stylistyki, dzięki czemu każdy projekt jest oryginalny. Meble ze sklepów sieciowych tracą swoją popularność na rzecz oryginalnych i profesjonalnie wykonanych mebli do zabudowy.

 

Jakie są zalety kuchni na wymiar?

 

Nowoczesna kuchnia na wymiar i zamówienie

Oferowane przez nas projekty kuchni do zabudowy są wielokrotnie konsultowane z klientem. Jakość obsługi pozwala na pełnienie nawet najbardziej wygórowanych życzeń przyszłego użytkownika. Zapewniamy nowoczesne kuchnie na wymiar. Warszawa daje szerokie możliwości inspiracyjne, z czego korzystają klienci na terenie całego kraju.

Kuchnia na wymiar to oszczędność miejsca oraz możliwość tworzenie unikalnego rozwiązania technicznego – zapraszamy do kontaktu  z Castanea Warszawa i zamówienia swoich mebli na wymiar.