Vernier Caliper Close up Scale of Measurement on a white background
BEZPŁATNY POMIAR, WYCENA I FACHOWE DORADZTWO

Podejmując z naszą firmą współpracę, oferujemy Państwu bezpłatny pomiar miejsca zabudowy, wycenę całego projektu, jak również i fachowe doradztwo na każdym etapie prac. Podpowiadamy, wspólnie tworzymy ciekawe pomysły i rozwiązania, dążymy do obopólnego zadowolenia i satysfakcji z wykonanej pracy.

Kitchen Arrangement (draw)
WIZUALIZACJA W CENIE

Nasza praca opiera się na najwyższej jakości wizualizacji. Świadcząc takie usługi mamy pewność, że klient otrzyma najwyższą jakość projektu, jak również wizualizację, która w jak najbardziej dokładny sposób odwzoruje to, jak dane meble będą wyglądały w rzeczywistości.

PArquet texture set
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Stawiamy na najwyższą jakość wykonania, bo to stanowi dla nas wartość priorytetową. Do pracy wykorzystujemy najlepsze akcesoria i płyty meblowe. Tworząc nasze zlecenia, współpracujemy ze znanymi partnerami i liderami światowymi w branży meblowej. Zawiasy, uchwyty, szuflady, solidne okucia i oczywiście płyty, które cechuje trwałość, solidność i jakość, jaka w przypadku mebli odgrywa znaczenie nadrzędne.

meble_castanea
MONTAŻ W CENIE

Oferujemy bezpłatny montaż wykonanego zlecenia. Przywożąc gotowe meble, zespół naszych pracowników oferuje pełen montaż mebli, na życzenie klienta podłączamy również urządzenia AGD i oświetlenie. Państwo zlecają, my od początku do końca wykonujemy nasze prace

Trophy cup on black
DOŻYWOTNIA GWARANCJA

I na sam koniec zapewniamy dożywotnią gwarancję naszych produktów. Jesteśmy pewni tego, z kim współpracujemy i jak wykonujemy naszą pracę. Dajemy gwarancję, bowiem mamy pewność, że nasze produkty to jakość, która przetrwa pokolenia.